;

Promocje


Akumulatory regenerowane!!!

Przypominam, że w stałej ofercie mam akumulatory regenerowane z 30 dniową gwarancją rozruchową.

Jeżeli sprzedajesz samochód i akurat padł Ci akumulator nie musisz inwestować w najtańszy który i tak będzie kosztował powyżej 150 zł. U mnie kupisz akumulator regenerowany który spokojnie odpali przy kliencie - ceny od 40 zł!!!

ZAPRASZAM!!!


 Gorący czerwiec za nami!!!

W podziękowaniu dla klientów którzy dokonali czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji mam promocję na wycieraczki!!!

Szczegóły pod linkiem:

https://www.facebook.com/filtryakumulatory/


 ŁADOWANIE AKUMULATORA i ODŚWIEŻANIE KLIMATYZACJI!!!


JEDYNE 45 ZŁ!!!


 

Zbliżają się wakacje i wyjazdy. A u mnie spokój w drodze kosztuje 45 złotych. Tylko tyle kosztuje sprawdzenie akumulatora pod względem pojemnościowym, rozruchowym, jego doładowanie z odsiarczeniem, oczyszczenie klimatyzacji z bakterii i przykrych zapachów. Ty przyjeżdżasz - zostawiasz auto i jeszcze w tym samym dniu odbierasz - ja zajmuję się resztą. Późniejszy komfort i bezpieczeństwo jazdy - bezcenne. Jeżeli chcesz - wymienię również filtry powietrza i klimatyzacji w cenie filtrów. Zapraszam - 509-409-144

 

 


 

 


PROMOCJA - czerwiec 2019!!! 

 

Zyskuj podwójnie!!! Do każdego zakupionego akumulatora VARTA serii blue, silver, AGM oprócz trzyletniej gwarancji, dożywotniego bezpłatnego serwisu, akumulatora zastępczego na okres ładowania regeneracyjnego - komplet wycieraczek płaskich na przód Twojego samochodu o wartości 60 zł za 1 zł. Promocja obowiązuje w czerwcu 2019.


 Filtry Sędziszów - nie boją się porównań!!!

 


 

W ostatnich porównawczych badaniach poddano porównaniom dwa rodzaje filtrów pełnego przepływu: 

Sędziszowski PP8.3.1 oraz Mann W9009. Filtry te pracują w układach smarowania silnika w samochodach: Citroen Jumper, Fiat Ducato, Peugeot Boxer.

 

W pierwszej fazie porównano tzw właściwości hydrauliczne czyli zależność spadku ciśnienia od wielkości przepływu. Rezultaty testów wykazały wyniki bardzo zbliżone, co oznacza iż w żadnym filtrze nie nastąpi wcześniejsze otworzenie zaworu bezpieczeństwa (by-pass) w wyniku większych oporów początkowych.

Wyniki skuteczności PP8.7.1 to 99,4% natomiast W9009 to 99,6% - w teście chłonności filtra przewagę i to znaczącą (ok 5%) ma filtr z Sędziszowa.

 

 

 

 

 

 Reasumując -oba filtry wykazują podobne właściwości techniczne - różnią sięjednak ceną. Średnia cena na rynku W9009 wacha się między 72,50 zł a 81,30 zł brutto. Natomiast PP8.3.1 u nas można zakupić w cenie 24,90 zł brutto.

 


 

Po co więc przepłacać ?

 

 


 

 Zanim kupisz nowy akumulator     Najczęstszą przyczyną unieruchumienia samochodu jest awaria akumulatora. Kiedy należy go wymienić a kiedy wystarczy zwykłe podładowanie? Słabo kręcący rozrusznik? Auto nie odpala? Są to najczęstsze objawy akumulatora - ale nie zawsze należy starą baterię spisywać na straty.

 

     Powodem szybszego zużycia akumulatora jest poruszanie się na krótkich odcinkach i jazda "weekendowa". Ponadto bogate wyposażenie samochodu w odbiorniki zużywające prąd. Ale nie tylko. Najczęstszą przyczyną awarii akumulatora są głębokie rozładowania, skorodowane (zaśniedziałe) klemy i przewody, złe zamontowanie akumulatora powodujące jego wibracje podczas jazdy, i co najważniejsze - nieprawidłowe ładowanie. Podczas pracy silnika na wolnych obrotach powinno ono wynosić minum 13,9 V przy obciążeniu (zapalonych światłach, właczonej dmuchawie, i tylnej szybie) do maksimum 14,4 V przy wyłączonych odbiornikach.

 

     U nas w sklepie jest możliwość sprawdzenia nie tylko ładowania,kondycji alternatora czy rozrusznika, oczyszczenia klem, sprawdzenia przewodów ale również sprawdzenia kondycji samego akumulatora przy pomocy profesjonalnych urządzeń pod obciążeniem. Niejednokrotnie okazuje się, że akumulator jest niedoładowany - wystarczy go tylko w odpowiedni sposób doładować. Wtedy klient odjeżdża od nas podwójnie szczęśliwy - ma sprawny akumulator i zaoszczędził na jego zakupie czasem całkiem sporą gotówkę.

 

      A co, jeśli okaże się, że akumulator należy wymienić? Mimo, że można go kupić np w markecie lub sklepach oferujących w promocyjnych cenach (najczęściej tzw "leżaki" mocno rozładowane i niejednokrotnie już zasiarczone co najczęściej można stwierdzić dopiero po około roku użytkowania) najlepiej udać się do specjalistycznego sklepu w którym akumulator będzie dobrany przy uwzględnieniu wielu czynników. Przy zakupie akumulatora należy pamiętać, że ma on służyć przez kilka lat. Jego prawidłowe funkcjonowanie powinno dawać pewność, że w każdych warunkach pogodowych będziemy mogli odpalić auto. Markowe akumulatory które u nas klient kupuje z pewnego źródła, zapewniają pewność rozruchu o wiele większą niż akumulatory pozornie podobnych parametrach będące produktem z dalekiego wschodu. Warto więc zastanowić się czy nie lepiej zapłacić czasem 30 - 60 zł więcej i mieć akumulator spełniający faktycznie podane normy. Należy pamiętać, że kupując tańszy zamiennik lub akumulator z podejrzanie niską ceną narażamy się na niechcianą awarię -w praktyce może to oznaczać holowanie auta co oznacza dodatkowy wydatek oraz mnóstwo zmarnowanego czasu.